Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Strach o zdevastovaného Johnnyho Deppa: Zákeřná nemoc, nebo chlast a kokain?!

Z Johnnyho Deppa se stala totální troska.
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 40 fotografií
Už příští středu má Johnny Depp (54) dorazit do Prahy, ale fanoušci mají strach, aby toho byl vůbec schopen. Během posledních týdnů totiž oblíbený herec sešel k nepoznání. Objevují se dokonce odůvodněné obavy, aby za jeho vzhledem strašáka do pole nestála vážná nemoc!

Vypadá, jako by se měl každou chvíli skácet k zemi. Johnny Depp křižuje Evropu se svou rockovou kapelou Hollywood Vampires a ve středu má vystoupit v pražských Letňanech. Fanoušci mají strach, aby vůbec dorazil!

A jejich obavy jsou odůvodněné. Zahraniční servery totiž už několik dní spekulují, zda za devastací hercova obličeje nestojí zákeřná nemoc. Nejčastěji se skloňuje rakovina, ale podle mnohých názorů může být ve hře i jiné závažné onemocnění.

Na Deppově zdravotním stavu se nejspíš fatálně podepsal alkohol a drogy. Není tajemstvím, že si denně dopřává luxusní víno. Za měsíc za něj vysolí okolo 650 tisíc korun. Dobře známý je i fakt, že si prý nedokáže upřít kokain.

Nedávno ho dokonce zažalovali bývalí bodyguardi za to, že jim nevyplácel mzdu a nutil je k otrocké práci. Taky se jim nelíbilo, že ho museli tahat z průšvihů kvůli drogám. Jednou se prý promenádoval po nočním klubu s obličejem bílým od kokainu!

Tak snad se dá Johnny zase dohromady a do Letňan dorazí v pořádku!

Související články

Další články