Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Strach o Vladimíra Mišíka (75): Selhání srdce a náhlá operace!

Zpěvák Vladimír Mišík.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Zdravotní stav

Oblíbený zpěvák Vladimír Mišík (75) všechny pořádně vyděsil. Selhalo mu srdce a on musel okamžitě na operaci. Včasný zásah kardiologů mu však zachránil život a Mišík je v pořádku, jak prozradil jeho syn Adam pro Aha!

Lékaři diagnostikovali populárnímu českému zpěvákovi Vladimíru Mišíkovi selhání srdce, a on tak musel okamžitě podstoupit náročnou operaci. „Tatínek na tom skutečně nebyl dobře. Musel podstoupit operaci v Motole, jeho selhání srdce nás hodně vyděsilo,“ popsal pro Aha! syn Adam Mišík (25), který měl o otce opravdu strach.

„Takové chvíle sice patří k životu, ale jsem opravdu rád, že to máme za sebou a táta je v pořádku. Už dokonce zase srší humorem,“ prozradil dále a dodal, že po operaci musel jeho otec docházet na rehabilitace, ale už je doma a zotavuje se. „Dokonce ho to už zase táhne do oblíbené hospůdky, ale musí dodržovat dietu,“ nechal se slyšet.

Mišík randí s dcerou Ivy Kubelkové

Adam Mišík nedávno prozradil, že má nový vztah. Randí s mladičkou modelkou a dcerou moderátorky Ivy Kubelkové Natálií (17). „Jsme spolu krátce a je to velmi čerstvé. Ale ano, chodíme spolu,“ prozradil Blesku a webu eXtra.cz tuto informaci taktéž potvrdil se slovy: „Je to čerstvé a je to fajn.“ 

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy