Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

STRACH O TRADICE: Britská královna donutila Kate a Meghan uzavřít vánoční příměří!

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
konec sporů
Pokud si někdo dává záležet na tradicích a na dobré pověsti rodiny, je to královna Alžběta II. Právě proto se rozhodla, že vánoční svátky jsou tím správným časem pro uzavření míru mezi Meghan Markle (37) a Kate Middleton (36). Manželky princů Harryho a Williama dostaly přednášku, na kterou jen tak nezapomenou. Královna se totiž bála, že by jejich neshody mohly vrhnout špatné světlo na vánoční tradice, které rodina drží.

Už dlouho se spekuluje o tom, že Meghan Markle a Kate Middleton mezi sebou nemají zrovna ideální vztahy. Právě o Vánocích, kdy se královská rodina poměrně často ukazuje na různých akcích s nimi souvisejících, se královna Alžběta rozhodla učinit přítrž nevraživosti, která mezi švagrovými panuje. Nechtěla totiž, aby se z jejich tradiční návštěvy vánoční bohoslužby v kostelu v Sandringhamu stala fraška.

Kromě samotné královny se do záležitosti vložil i princ Charles. Ten Meghan a Kate vysvětlil, že jakékoliv konflikty, které mezi nimi případně vzniknou, se nesmí odehrávat ani řešit před zraky veřejnosti.

Vypadá to, že radu si obě dámy vzaly k srdci. Cestou do kostela se totiž usmívaly a povídaly si, jako by byly dávné přítelkyně.

Kromě toho, že královna Alžběta a princ Charles udělili dámám lekci chování na veřejnosti, poučili je prý i o významu Vánoc. Během nich má být celá rodina pohromadě a především se sbližovat. Vypadá to tedy, že konflikt mezi Meghan a Kate se brzy stane minulostí.

Související články

Další články