Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Strach o těhotnou Agátu Hanychovou: Nastávající maminka skončila v nemocnici

Agáta leží v nemocnici.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/Se souhlasem Agáty Hanychové/koláž
+ Dalších 5 fotografií
Nemocnice

Modelka Agáta Hanychová (37) je v nemocnici. Není to tak dávno, co si stěžovala na to, že jí není dobře. Teď přišel horší scénář, kdy na svém Instagramu odhalila fotku, kde je vidět její ruka s kanylou. Snad bude s Agátou i miminkem všechno v pořádku. 

O těhotenství Agáty Hanychové se sice špitalo, ale jako první s touto informací přišla redakce eXtra.cz. "Jarda se už chlubí kamarádům, že jeho Agáta je těhotná. Je to ale teprve hrozně čerstvá zpráva, nicméně jsou z toho oba šťastní," potvrdily nám dva na sobě nezávislé zdroje. Rostoucí bříško je už dnes vidět i v jejich pořadu Agáta Jaromíra Soukupa, kde dvojice vystupuje.

Agáta je v nemocnici

Nyní Agáta na svém Instagramu zveřejnila znepokojující snímek, na kterém je vidět její ruka se zapíchnutou kanylou na nemocničním lůžku. "Je to tady...tělo si řeklo," napsala na sociální sítě ke snímku z postele ještě z domova, jenže pak přidala fotku zjevně z budovy, ve které se nikdo nenachází rád. Z pozadí je poznat, že modelka leží v nemocnici. "Holčičky, držte mi palce," napsala ke snímku. Jaromír Soukup se ke stavu své partnerky zatím nijak nevyjádřil.

Posléze brunetka ukázala i jídlo na nemocničním tácu. Snad to nebude nic vážného, přeci jen jejich pořad je oba hodně vyčerpává, protože na obrazovkách běží třikrát týdně. Potřetí těhotná Agáta by se měla začít šetřit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy