Dospívající syn Johnnyho Deppa je celý po tatínkovi. Zájem dívek o šestnáctiletého Jacka Deppa je obrovský, momentálně však jeho srdce patří půvabné přítelkyni. Jenže bezstarostné období mu tento týden nadobro skončilo!

Mladý Depp se totiž podle zahraničních médií potýká s vážnými zdravotními problémy. Kvůli neutěšenému stavu se musela jeho maminka Vanessa Paradis vzdát premiéry francouzského filmu Nůž v srdci, ve kterém má hlavní roli.

„Naneštěstí se k nám Vanessa Paradis nemohla dnes večer přidat, musela být se synem, kterého potkaly vážné zdravotní potíže,“ řekl režisér snímku Yann Gonzalez.

Není vůbec jasné, co může Jackovi být. Paradis zarputile mlčí, nevyjádřil se ani Depp, který je momentálně s kapelou v německém Mnichově. Jako předskokan Ozzyho Osbournea navštívil i Prahu.

Před nedávnem se ještě fanouškům tajil dech ze strachu o Johnnyho. Vedl je k tomu jeho mrtvolný vzhled, spekulovalo se dokonce o rakovině. Nakonec se však ukázalo, že se s největší pravděpodobností připravoval na roli umírajícího muže.

Držíme palce, aby se Jack dal co nejdřív do pořádku!