Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

STRACH o střechu nad hlavou: Dan Nekonečný (†52) před smrtí řešil, kde bude bydlet!

+ Dalších 27 fotografií
Přišel o domov
Po smrti oblíbeného šoumena Dana Nekonečného (†52) se začíná objevovat hned několik záhad. Nejen že ležel ve svém domě celé tři dny kvůli zatím neznámé příčině, ale jak uvádí server Blesk.cz, Dan měl mít i problémy s bydlením.

Majitel domu, ve kterém Dan bydlel, chtěl podle informací Blesku nemovitost prodat. Už na konci loňského roku tedy prý zpěváka vyzval, aby si našel nové bydlení. Pro Dana, který miloval přírodu, to asi nebylo nic příjemného, jelikož právě v Řeporyjích, kde se dům nacházel, měl přírodu na dosah.

Informaci potvrdila i zpěvačka Eva Pilarová, která byla se zpěvákem v častém kontaktu, jelikož s ním vystupovala. „Ano, s manželem o tom víme, svěřil se nám,“ prozradila.

Před tím, než Dan začal obývat dům v Řeporyjích, bydlel se svojí dlouholetou partnerkou Zuzanou Kardovou na smíchovské Kavalírce. Po rozchodu si Zuzana našla byt, také v Řeporyjích. Bývalí partneři to k sobě proto neměli daleko. Právě proto Zuzana po zpěvákově smrti vypověděla, že jí celá situace bolí o to víc, že od něho byla kousek a kdyby věděla, co se stalo, pomohla by mu.

Mohlo by vás zajímat

Další články