Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Strach o Ruminku: Koronavirus srazil i Moniku Bagárovou a Makhmuda Muradova

Strach o Ruminku: Koronavirus srazil i Moniku Bagárovou a Makhmuda Muradova
Zdroj: Monika Bagárová archiv
+ Další 4 fotografie
MMA
Neskutečná smůla dává pořádně zabrat zápasníkovi MMA Makhmudu Muradovi (30). Kvůli koronaviru už přišel o několik zápasů, a tak se neskutečně těšil, až se opět postaví do klece. K tomu mělo dojít 31. října v Las Vegas. Z dlouho očekávaného zápasu ale opět sešlo. Muradov má koronavirus, stejně jako jeho partnerka Monika Bagárová (26) a dcerka Rumia.

Muradov před odletem do Las Vegas rozdával samé úsměvy, natěšení na zápas z něj přímo sálalo. „Těším se nejvíc. Jsem připravený, měl jsem dost času na přípravu, ne jako na minulé dva zápasy v UFC. Ale největší mojí motivací je dcera, pro ni chci vyhrát. Chci pro ni pořád vyhrávat, protože jí chci dát to, co jsem neměl já, když jsem byl malej. Chci jí dát ten nejlepší život." svěřil se Muradov před cestou do Ameriky.

Nakonec ale bijec dostal tvrdé K.O. ještě předtím, než vůbec stihl vstoupit do klece. Testování před duelem prokázalo, že se Muradov nakazil koronavirem. Zápas tak musel být s okamžitou platností zrušen.

Nemoc má lehký průběh

"Bohužel vám musím říct špatnou zprávu. Můj zápas 31. října byl zrušen, měl jsem pozitivní test na covid-19. Děkuji vám všem za vaši podporu, moc si toho vážím," vzkázal svým fanouškům přítel Moniky Bagárové (26).

Byť má Muradov pozitivní test, může ho alespoň uklidňovat vědomí, že se zatím jedná o lehčí průběh. "Cítím se dobře, žádná teplota, nic takového. Jen mě štve, že nebudu mít zápas, měl jsem natrénováno a udělal jsem hodně práce. Bohužel tak to je. Teď nás čeká desetidenní karanténa a pak uvidíme, co bude dál," netajil bojovník zklamání na sociálních sítích. Nyní musí doufat, že od UFC dostane, pokud možno, co nejbližší náhradní termín.

S nákazou koronavirem se potýká i Monika Bagárová a jejich společná dcerka Rumia. "Tak bohužel i já jsem pozitivní na Covid-19. Nemám žádný těžký průběh a díkybohu Ruminka sem tam jen zakašle, jinak se směje a je stále veselá. Byla jsem první dny šíleně unavená a bolela mě hlava, myslela jsem si, ze to patří k tomu, ze v noci xkrát vstávám k Rumince a tak je to tělo unavený a prostě si potřebuje odpočinout. Dnes už necítím chuť ani čich. Jsme doma v karanténě a je nám smutno po tatínkovi, který je na tom stejně ale bez příznaků ve Vegas. Věřím, ze to vše zvládneme a bude nám všem zase fajn," napsala zpěvačka.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy