Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Strach o princeznu Kate: Lidé srovnávají nový snímek princezny se smutnou Dianou

Kontroverze kolem Kate Middleton.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Srovnání

Kolem princezny Kate Middleton (42) stále panují otazníky. Nedávno zveřejněná fotografie na Den matek byla upravená, což měla nakonec přiznat i sama Kate, která ji editovala. Nyní byl zveřejněn další snímek od fotografů, který princeznu z Walesu zachytil v autě. Web People upozornil na to, že jim tato fotka připomněla zasmušilou princeznu Dianu (†36), když seděla vedle svého muže krále Karla III. (75), v době, kdy procházeli manželskou krizí. 

Britská královská rodina řeší jednu nepříjemnost za druhou. V lednu si princezna Kate Middleton prošla náročnou operací břicha, po níž se musí plně zotavit, což má trvat až do Velikonoc. Jenže právě málo informací o jejím zdravotním stavu dává příležitost nejrůznějším spekulacím.

Pořádné haló vzbudil zveřejněný snímek na Den matek, na němž byla zachycena vysmátá Kate se všemi svými třemi dětmi. Fanoušci si ale zanedlouho začali všímat nejasností a později byl snímek stažen. Vyšlo najevo, že byl editován, a to přímo princeznou Kate. „Jako mnoho amatérských fotografů občas experimentuji s úpravami. Chtěla jsem se omluvit za jakýkoli zmatek, který způsobila rodinná fotografie, již jsme včera sdíleli. Doufám, že všichni měli velmi šťastný Den matek," napsala Kate na sociální síti X.

Další pochybná fotka

V pondělí byli Kate s Williamem zachyceni v autě, jak odjíždí z Windsoru. Na snímku se dívá z okna a nejde jí tak vidět do obličeje. „Mám starost o všechnu tu pozornost, která je na Kate upírána. V pondělí v autě nevypadala vůbec šťastně,“ napsal jeden z blízkých zdrojů podle webu Page Six.

Další zdroj srovnává Kate s princeznou Dianou. Tato fotka z auta mu totiž připomněla fotku Diany, když v devadesátých letech seděla rozrušeně vedle svého manžela krále Karla III., a to v době jejich manželské krize. Zvláště patrná jejich krize byla během oficiální návštěvy Soulu v Jižní Koreji v listopadu 1992. Na jejich tváři bylo znát napětí a o pouhý měsíc později už oznámili rozchod.

Špatná editace

Další lidé na sociálních sítích si myslí, že fotka Kate v autě byla zeditovaná. Uživatelka Angela přidala dvě velmi podobné fotky Kate a napsala následující: „Co královská rodina skrývá? Protože to začíná být strašidelné. Včera zveřejněná fotografie vs. obrázek Kate na výročí bitvy na Sommě v roce 2016. Další práce ve Photoshopu?“

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy