Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Strach o prezidentského pejska Darcyho: Slehla se po něm zem!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Kde je?
Miloš Zeman (74) a Ivana Zemanová (53) si krátce po prvním zvolení pořídili čtyřnohého mazlíčka, aby jim nebylo smutno. Pejska Darcyho příliš nevystavovali, jednou za čas ale dávali vědět, že se jejich miláčkovi dobře daří. Teď se po něm slehla zem a Pražský hrad o jeho osudu mlčí!

Kam se poděl prezidentský pejsek Darcy? Po mazlíčkovi Miloše Zemana a jeho paní Ivany Zemanové jako by se slehla zem. Nikdo o něm nemluví, nikdo ho nefotí a všichni mají strach, co se s hafanem stalo!

Naposledy se Darcy objevil na veřejnosti vloni v létě, kdy jeho fotky vystavil Jiří Ovčáček na Twitteru. Tehdy ubezpečil, že je o pejska vzorně postaráno, Zemanovi prý o něj pečují s láskou a pečlivě. „Nedávno jsem Darcyho podrbal v Lánech mezi ušima,“ pochlubil se.

Jenže čas plyne neúprosnou rychlostí a věci se mění. Proto jsme mluvčího Pražského hradu několikrát oslovili, aby nám napsal, jak to s Darcym momentálně vypadá. Jiří Ovčáček však dotazy směřující na prezidentského chlupáče z neznámých důvodů ignoroval.

Nezbývá než doufat, že se obavy o Darcyho ukážou jako liché. A Ovčáček se snad brzy ozve se zprávou, že pejsek je živý a zdravý!

Související články

Další články