Trendy
Farma Vojty Kotka Bachelor Česko 2025 Patrik Hezucký Vánoce

Strach o Petra Vojnara: Moderátor skončil v nemocnici

Petr Vojnar je šťastný dvojnásobný otec.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
zákrok

Herec a moderátor Petr Vojnar (49) pořádně vyděsil fanoušky. Před vánočními svátky skončil ve Vinohradské nemocnici. Redakci eXtra.cz však sdělil, že nešlo o žádný akutní případ, ale o plánovaný zákrok. Lékaři mu totiž vyndávali železa z kolene. 

Moderátor Petr Vojnar skončil krátce před Vánoci v nemocnici. Nejednalo se však o akutní zákrok, nýbrž o plánovanou operaci. Dlouhodobě má totiž problémy s kolenem.

„Byl jsem na vyndání želez v koleni, které jsem tam měl z předešlé operace asi před sedmi lety. Musí se to uzdravit a příští rok začnu být robocop,“ řekl se smíchem z nemocnice pro eXtra.cz Vojnar.

Zákroky a úpravy

Vojnar prozatím zůstává ve Vinohradské nemocnici, kde čeká ještě na další vyšetření. Po nich snad už bude moci jít se zotavit domů.

Oblíbený moderátor má za sebou několik zákroků. V minulosti pro eXtra.cz promluvil o tom, jaký je jeho práh bolesti. „Práh bolesti nemám asi úplně nejvyšší na určitý věci, protože třeba zuby mě bolí strašně. Ale zase nějaké operace kolen nebo zlomeniny, ty jsem skoro necítil. Jako ty oči nebolely, ale třeba liposukce, co si vzpomínám, nebyla úplně procházka růžovým sadem,“ řekl.

GLOSA: Kotek vládne zábavě. Jeho tempo ale budí otázky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy