Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Strach o Nšo-či z Vinnetoua: Po ošklivém pádu bojuje v nemocnici o život

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
neštěstí
Francouzská herečka Marie Versini (79), českým divákům známá především jako mladší sestra Vinnetoua Nšo-či, bojuje v nemocnici o život. Na lůžko je upoutaná už delší dobu poté, co při ošklivém pádu utrpěla několik zlomenin.

Informaci ohledně zdravotního stavu Marie Versini uveřejnil její blízký přítel a kulturní manažer Joachim Watzlawik. Německému webu Bild.de sdělil, že herečka před pár týdny ošklivě upadla a utrpěla hned několik zlomenin. Vzhledem k vysokému věku je její rekonvalescence pomalá a velkým problémem je především zlomenina nohy. Filmová Nšo-či prý nemá moc sil a nemá energii na to, aby poslala vzkaz svým fanouškům.

Versini žije po smrti svého manžela už 6 let sama v Paříži. I ve svém věku byla doposud velmi aktivní a ráda se účastnila nejrůznějších setkání a autogramiád. Nyní, když je v nemocnici, dostala přání brzkého zotavení i od vdovy po svém hereckém kolegovi Pierru Briceovi, který hrál Vinnetoua

Herečka byla k roli Nšo-či doslova předurčená. Knihy o apačském náčelníkovi milovala už jako malé dítě a za Nšo-či se dokonce oblékla i na svou oslavu sedmých narozenin. Jen o pár let později už v podobném kostýmu stála před kamerami. Ačkoliv natočila spoustu jiných snímků, lidé si ji dodnes pamatují především jako Vinnetouovu sestru.

Související články

Další články