Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Strach o nenarozené miminko! Iva (18) a Marian (46) mají obavy z potratu

Iva čeká druhého potomka…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Kontroverzní manželský pár Iva (18) a Marian (46) ze Semil prožívají opět období plné strachu. Mladá maminka, která si před časem vzala staršího muže, je podruhé těhotná. Jenže vše není tak růžové, jako tomu bylo během jejího prvního těhotenství.

Iva s Marianem, který ji poprvé přivedl do jiného stavu, když bylo mladé mamince pouhých 15 let, už vědí, že stres se může neblaze podepsat na miminku, které nosí Iva v bříšku. A oba mají strach, aby nepotratila či předčasně neporodila…

Kvůli tomu se oba rozhodli, že se stáhnou z mediální pozornosti. Dokonce přestali informovat redakce o svém životě. Marian naposledy přiznal, že druhé těhotenství dokonce tak zacvičilo s hormony jeho ženy, že pod peřinou dovádějí minimálně. „Sex nemáme, Iva nechce, což je oproti prvnímu těhotenství velká změna,“ řekl redakci eXtra.cz Marian, který si vytrpěl své. Kvůli věkovému rozdílu ho lidé pranýřovali jako pedofila.

A právě urážky a ukazování si prstem byly i důvodem, proč se oba stáhli. „Je to hrozné. Teď už je Ivě osmnáct let, tak snad to přestane. Chceme jen klid,“ vysvětlil Marian. A jako otec má pochopitelně velké obavy, aby Iva donosila miminko zcela v pořádku. „Zdraví našeho druhého potomka je pro nás nejdůležitější,“ dodali oba unisono.

Iva i Marian nedávno redakci eXtra.cz prozradili, jaké jméno jejich potomek ponese. Pokud se narodí holčička, dostane jméno Michaela nebo Maruška, když to bude kluk, tak to bude buď Honzík nebo Petr.

Související články

Další články