Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Strach o moderátorku Sama doma Petru Eliáš-Volákovou: V prsu jí našli nádor

Petra Eliáš-Voláková podstoupila operaci.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Nádor

Rodina moderátorky pořadu Sama doma měla pořádný strach. Petra Eliáš-Voláková (46) totiž byla na preventivním vyšetření, kde jí našli nádor v prsu. „Naštěstí šlo o nezhoubný fibroadenom, ale jediný typ, který lékaři operují, protože by se z toho výhledově mohla stát rakovina,“ přiznala pro Blesk krásná manželka hokejisty Patrika Eliáše (48) s tím, že před pár dny podstoupila operaci.

V pondělí podstoupila krásná moderátorka pořadu Sama doma Petra Eliáš-Voláková operaci ve Fakultní nemocnici Bulovka. Během preventivní kontroly jí totiž lékaři našli v prsu nádor. Naštěstí byl nezhoubný.

„Šla jsem na preventivní vyšetření, kde se našlo v jednom prsu ložisko. A biopsie určila, že se naštěstí jedná o nezhoubný fibroadenom, ale jediný typ, který lékaři operují, protože by se z toho mohla výhledově stát rakovina. Potom postup je takový, že buď se to operuje, anebo se to chodí pečlivě každých 4 až 5 měsíců kontrolovat. Rozhodli jsme se jít tou variantou to odstranit,“ přiznala moderátorka pro Blesk.

Apeluje na prevenci

Manželka bývalého hokejisty Patrika Eliáše apeluje hlavně na prevenci, kterou by ženy neměly podceňovat. „Ode mě to bylo upozornění, že člověk na to musí dávat bacha, a u mě se na to přišlo náhodou. Paradoxně vůbec to, že jsem tam šla, bylo, že jsem měla pocit, že jsem tam našla něco na druhé straně, a při té příležitosti se zjistilo, že to je v pořádku, a tady to se našlo náhodně úplně,“ nechala se otevřeně slyšet krásná Petra.

Petra s Patrikem v létě oslaví dvacáté výročí vztahu. Společně vychovávají dcerky Sophii a Kailu, které se sice narodily a prožily dětství v Americe, ale v roce 2019 se rodina přestěhovala zpět do Česka, jak napsaly Lidovky.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy