Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Strach o mladičkou dceru Johnnyho Deppa: Boj se zákeřnou anorexií!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
Vážná nemoc
Dcera Johnnyho Deppa (55) zanedlouho oslaví dvacáté narozeniny, přesto je stále hercovou křehkou květinkou. Lily-Rose Depp (19) se dlouhodobě potýká s nízkou váhou. V minulosti už přiznala, že trpěla anorexií. A jak známo, jde o nemoc, která se může kdykoliv vrátit. Fanoušci mají o talentovanou modelku strach!

Lily-Rose Depp je v devatenácti letech mimořádně úspěšná. Dvorní múza módního domu Chanel a proslulého návrháře Karla Lagerfelda toho ve svém věku stihla tolik, co někdo nestihne za celý život.

Osud ale mladičké dceři Johnnyho Deppa zasadil ránu jinam. Když byla mladší, bojovala se zákeřnou anorexií. „Do porážky této nemoci jsem vložila neskutečné množství energie. Byla jsem malá, když jsem poprvé zjistila, že mám anorexii. A bylo obtížné se s tím vypořádat,“ svěřila se už dřív americkému časopisu Elle.

„S poruchou příjmu potravy jsem bojovala strašně dlouho. A jsem hrdá na výsledky, kterých jsem dosáhla,“ dodala modelka, která se zároveň snaží prorazit i jako herečka.

Ačkoliv půvabná Lily trvá na tom, že už je zdravá, fanoušci o ni mají stále strach. Snad je může uklidnit fakt, že na posledních fotkách vypadá Deppova dcera spokojeně. Je na ní vidět, že několik kilo nabrala a konečně se z ní stává pořádná žena!

Související články

Další články