Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

STRACH o miminko!? Neuvěříte, čím si Harry a Meghan museli projít

+ Dalších 34 fotografií
Velké obavy?
Turné prince Harryho (34) a Meghan Markle (37) po Austrálii pokračuje! Královští manželé jsou u protinožců neskutečně oblíbení. Ve čtvrtek ale museli udělat něco, z čeho běhá mráz po zádech!

Princ Harry a Meghan Markle se už nemohou dočkat prvního miminka. Narodit se má už na jaře příštího roku a vévodkyni ze Sussexu už se krásně kulatí bříško.

Královská dvojice je už pátým dnem v Austrálii, kde se lidé mohou ušlapat, aby Harryho s Meghan třeba jen zahlédli. Celý svět zatím nejvíc dojala chvíle, kdy si nastávající rodiče hráli s chlapečkem trpícím Downovým syndromem.

Teď ale některým fanouškům vévody a vévodkyně ze Sussexu pořádně zatrnulo. Včera se totiž účastnili zasedání o duševním zdraví. Některé slabší povahy tak začalo napadat, že mají strach, aby některá z těchto chorob nepotkala i jejich zatím nenarozené miminko. Bývalá americká herečka už přeci jen není nejmladší, zanedlouho oslaví čtyřicátiny.

Věříme však, že Meghan je v péči těch nejlepších gynekologů a tyhle nepříjemnosti se jí i děťátku obloukem vyhnou!

Mohlo by vás zajímat

Další články