Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Strach o Meghan Markle: Harry trajdá po světě, ona se zatím hroutí a pomáhá si náplastmi

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Harry a Meghan

Královský manželský pár, princ Harry a Meghan Markle, na sebe v poslední době strhává pozornost snad každým dnem. Navíc se začaly šířit zvěsti, že prochází krizí způsobenou skandálem se Spotify. Zatímco princ Harry si cestuje po světě, Meghan má podle zahraničního webu Daily Mail velké trápení. 

Na prince Harryho a Meghan Markle se to valí ze všech stran. Nejdříve se rozkmotřili se společností Spotify a následně se začalo švitořit o krizi slavného manželského páru. Jak ukazuje zahraniční web Daily Mail, na Meghan je toho vážně hodně. Začala totiž nosit antistresové náplasti.

Princ Harry je v současné době na cestách po asijském kontinentu se svým dobrým kamarádem a Meghan zůstala v luxusním domě v Montecitu se svými dvěma dětmi zcela sama.

Se svou kamarádkou si vyrazila na koncert Taylor Swift a pozornost fotografů si ihned získalo její levé zápěstí, na kterém měla umístěnou antistresovou náplast, která má do těla uvolňovat uklidňující látky. Jedná se o náplasti značky NuCalm, které lze koupit v balení po 20 ks za v přepočtu 1 800 Kč.

Meghan chtěla náplasti zakrýt

Vévodkyně ze Sussexu se chtěla pravděpodobně vyhnout veškerým spekulacím o jejím psychickém stavu a navzdory teplému počasí si oblékla vlněný kabát s dlouhým rukávem. Přesto se jí náplast zakrýt nepodařilo.

Dvojice to v poslední době nemá jednoduché. Princ Harry s manželkou Meghan se stali terčem ostré kritiky poté, co předčasně ukončili smlouvu se Spotify za 20 milionů dolarů. Původně mělo být natočeno 20 epizod podcastu s názvem Archetypes, k čemuž nedošlo, natočeno jich bylo pouhých 12.

Na královský pár se to valí ze všech stran

Bill Simons, jeden z členů vedení Spotify, se dokonce neudržel a ve svém podcastu vyjádřil nespokojenost s odchodem královského páru z platformy, jak informuje zahraniční web Fox News. "Ti zas*aní podvodníci. To je podcast, který jsme měli spustit s nimi,” rozhořčil se. Právě tento incident měl způsobit mezi dvojicí krizi.

Oni sami veškeré zvěsti o rozchodu popírají. Ve videu jejich společné firmy Archewell sedělo duo blízko sebe a bylo vidět, že se k sobě mají více než kdy dříve. Spekulace o tom, že je jejich manželství na spadnutí, vyvraceli i jejich přátelé a nejbližší.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy