Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Strach o mateřské mléko: Andrea Růžičková zažila během natáčení hrůzu!

+ Další 4 fotografie

Zasloužila matka Andrea Kerestešová Růžičková (37) zažila pořádný šok. Její herecký kolega Michal Suchánek (56) totiž dostal hysterický záchvat. Tím známou seriálovou hvězdu vyděsil natolik, že se oprávněně začala obávat o budoucí kvalitu svého mateřského mléka, kterým ještě stále přikrmuje svého téměř dvouletého mladšího syna. Jak se to mezi Andreou a Michalem semlelo, se dozvíte již dnes ve zbrusu novém dílu primáckého pořadu Máme rádi Česko. 


Záchvaty smíchu

Fanoušci oblíbené show, kterou vysílá TV Prima každý pátek ve 20:15, se mohou opět těšit na pořádnou dávku zábavy i napětí. Tentokrát se ve vědomostní soutěži Máme rádi Česko pod vedením kapitánů Jakuba Prachaře a Vojty Kotka poměří tým ve složení Richard Genzer, Michal Novotný a Michal Suchánek, proti kterým se postaví krásné herečky Lenka Zahradnická, Petra Horváthová a Andrea Kerestešová Růžičková.

Hvězda seriálu Vyprávěj ovšem na natáčení jen tak nezapomene… Andrea se na natáčení moc těšila, účast v soutěži pro ni byla jedinečnou příležitostí, jak se setkat s kamarádkami a zároveň nemuset být stále ve střehu kvůli svým dvěma dětem. Netušila ale, jakému stresu bude během soutěžení vystavena.

Že se budou Michal Suchánek a jeho kumpáni z Jakubova týmu před dámami předvádět, bylo každému nad slunce jasné. Natáčení se bez záchvatů smíchu prostě neobejde.

Strach o mléko Kerestešové

Michal Suchánek se rozhodl vytáhnout své zaručené eso z rukávu a předvedl svou pověstnou hysterickou stránku osobnosti. Při hře Krabice (vědomostní hra, při které se posouvá krabice s výbušninou od jednoho hráče ke druhému po správném zodpovězení znalostní otázky) dostal hysterický záchvat, kterým šokoval vedle sedící Andreu. Ta po zážitku doznala, že dost možná právě přišla o mléko. Z toho by její téměř dvouletý syn, kterého herečka stále kojí, zřejmě nebyl nadšený.

Michal Suchánek během hry propadl panice. „Já nevím, já nevím! Je mi to jedno! Já tě neslyším. Dál! Dál!“ křičel hystericky Michal Suchánek na moderátora Libora Boučka, který mu pokládal otázky. S každou další se jeho hysterie stupňovala. Paralyzovaná Andrea Kerestešová se na vlně hysterie svezla. „Ty jsi dokojila!“ predikoval jí po zážitku Jakub Prachař. „Třeba jsem fakt přišla o mléko,“ pronesla šokovaně. „Ale já jsem to už chtěla,“ dodala. Ze šoku, do kterého se sám dostal, se vzpamatovával i Michal Suchánek. „Já si poslední dvě minuty vůbec nepamatuju,“ přiznal.

Děti chci kojit dlouho, říká Růžičková

Andrea Kerestešová Růžičková se netají postojem, že své děti chce kojit tak dlouho, jak to jen jde, i když je to pro ni nekomfortní a čelí i nechápavým poznámkám. „Vůbec to nemám nikomu za zlé. Byla jsem také taková. Také jsem si předtím, než jsem měla tuto životní zkušenost, myslela, až je to už prostě od jistého věku moc,“ sdělila před pár týdny na sociálních sítích Andrea. „Jediné, co mě štve, že už i mě to někdy štve. Jsem unavená. Často vyčerpaná. Podrážděná. Ale motor stále běží naplno. A vím, že nedokážu natvrdo na sílu přestat. Bolí to totiž. A tak se sama přes své děti učím dát jistým záležitostem čas. Ten správný, co se prostě jeden nečekaný slunečný nebo možná zasněžený den stane. V klidu a bez tlaku,“ dodala Růžičková.

Pořad Máme rádi Česko můžete sledovat už dnes v 20:15 na Primě

Zdroj videa: Se souhlasem TV Prima

Související články

Další články

Nejnovější kauzy