Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Strach o Martu Kubišovou: Podezření na rakovinu a problémy s práškem!

Marta Kubišová na snímku z roku 2016.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Zdraví

Oblíbená zpěvačka Marta Kubišová (79) ještě není úplně fit. Po operaci střev už je sice z nemocnice doma, ale problémy přetrvávají. Webu eXtra.cz přiznala, že jí nedělá dobře jeden prášek, a pár dní nato řekla Blesku, že si připadá jako hadrová panenka. Lékaři prý prověřovali také podezření na rakovinu!

Minulý týden byla zpěvačka Marta Kubišová převezena do nemocnice, kde ji museli operovat. Došlo u ní k protržení střev, ale lékaři v Nemocnici Na Homolce se s problémem vypořádali a Marta už je doma.

I přesto ale stále není úplně fit. „V pohodě ještě nejsem, teprve mi budou tahat stehy. Doma už jsem, ale ve středu nebo ve čtvrtek jdu na to vyndávání,“ řekla dva dny zpět webu eXtra.cz. „Hlavně teď mám problém s nějakým práškem. Změnili mi něco, co jinak pravidelně beru, a já se teď tady dusím. Nemůžu vám teď pomalu nic říct,“ doplnila ještě ustaraná Marta.

Lékaři měli podezření na rakovinu!

To ale není vše. Blesku přiznala, že když byla v nemocnici, lékaři jí prováděli testy na rakovinu. „Bylo tam podezření na rakovinu, takže mě skvělí lékaři v Nemocnici Na Homolce pořádně proklepli. Dostala jsem zrovna výsledky s tím, že o rakovinu nejde, tak mám nesmírnou radost!“ nechala se slyšet zpěvačka.

Po zákroku v nemocnici musí Kubišová dodržovat bezezbytkovou dietu. „No, to je strašné! Nesmím jahody, maliny, nic, co má pecičky. Jím hodně kaše a moc si na tom nepochutnám. Zrovna teď jsem měla jablečné pyré, jako mívají malé děti. Už se těším na pořádné jídlo,“ řekla.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy