Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Strach o Martu Kubišovou: Podezření na rakovinu a problémy s práškem!

Marta Kubišová na snímku z roku 2016.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Zdraví

Oblíbená zpěvačka Marta Kubišová (79) ještě není úplně fit. Po operaci střev už je sice z nemocnice doma, ale problémy přetrvávají. Webu eXtra.cz přiznala, že jí nedělá dobře jeden prášek, a pár dní nato řekla Blesku, že si připadá jako hadrová panenka. Lékaři prý prověřovali také podezření na rakovinu!

Minulý týden byla zpěvačka Marta Kubišová převezena do nemocnice, kde ji museli operovat. Došlo u ní k protržení střev, ale lékaři v Nemocnici Na Homolce se s problémem vypořádali a Marta už je doma.

I přesto ale stále není úplně fit. „V pohodě ještě nejsem, teprve mi budou tahat stehy. Doma už jsem, ale ve středu nebo ve čtvrtek jdu na to vyndávání,“ řekla dva dny zpět webu eXtra.cz. „Hlavně teď mám problém s nějakým práškem. Změnili mi něco, co jinak pravidelně beru, a já se teď tady dusím. Nemůžu vám teď pomalu nic říct,“ doplnila ještě ustaraná Marta.

Lékaři měli podezření na rakovinu!

To ale není vše. Blesku přiznala, že když byla v nemocnici, lékaři jí prováděli testy na rakovinu. „Bylo tam podezření na rakovinu, takže mě skvělí lékaři v Nemocnici Na Homolce pořádně proklepli. Dostala jsem zrovna výsledky s tím, že o rakovinu nejde, tak mám nesmírnou radost!“ nechala se slyšet zpěvačka.

Po zákroku v nemocnici musí Kubišová dodržovat bezezbytkovou dietu. „No, to je strašné! Nesmím jahody, maliny, nic, co má pecičky. Jím hodně kaše a moc si na tom nepochutnám. Zrovna teď jsem měla jablečné pyré, jako mívají malé děti. Už se těším na pořádné jídlo,“ řekla.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy