Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Strach o Martu Kubišovou: Osmdesátiletá zpěvačka zkolabovala, skončila v nemocnici

Marta Kubišová v září 2021.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Nemocnice

Oblíbená česká zpěvačka Marta Kubišová (80) skončila v nemocnici. Jak informoval Blesk, zpěvačka zkolabovala kvůli dehydrataci, a z toho důvodu byla hospitalizovaná.

Jedna z našich nejoblíbenějších  zpěvaček Marta Kubišová musela do nemocnice. Zdraví ji zlobí již delší dobu, ovšem tentokrát skončila v nemocnici kvůli dehydrataci.

„Snažím se teď pít alespoň 1,5 litru tekutin denně. Ale musím se zároveň šetřit,“ prozradila Kubišová, jak informoval Blesk. Zpěvačka se měla v sobotu zúčastnit vysílání pořadu Tobogán v Poděbradech, kam však nedorazila.

Změna plánu

Musela se omluvit, že ji zradilo zdraví. „Mrzí mě to, ale necítím se ještě dobře. Ale zase jak pořád piju, tak jsem stále na záchodě, tak se držím blízko něj,“ přiznala Kubišová, kterou loni postihla perforace střev.

Se zdravotními problémy se potýkají také její bývalí pěvečtí kolegové ze skupiny Golden Kids. Václav Neckář v minulosti upadl ze schodů, vyvrtnul si kotník, minulý rok ho také trápily urologické potíže a v roce 2023 ho postihla podle webu Aha! srdeční arytmie. Helena Vondráčková nedávno upadla ve svém domě a zlomila si žebro. „Já jsem šla spát a nesla jsem sklenici s vodou. Přišlápla jsem si sukni a z osmi schodů jsem se rolovala dolů,“ nechala se slyšet pro eXtra.cz v září tohoto roku.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy