Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Strach o majitele České Miss Ditmara! Je v umělém spánku? Eva Čerešňáková promluvila o jeho zdravotním stavu

Eva má o Martina strach.
Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Galavečer České Miss měl být vrcholem jejich práce, které celý rok dávali svou energii. Vyhlášení královny krásy bylo lehce ve smutečním duchu. Na vydařeném večeru se totiž objevila pouze Eva Čerešňáková (31). Její partner Martin je totiž nemocný. A dokonce se mluvilo o tom, že je v umělém spánku.

Stres a kompletní inovace stály jak krásnou Evu i jejího partnera mnoho sil. Museli se vypořádat s kritikou, ale i tím, že se objevili lidé, kteří jim v jejich vizích házeli klacky pod nohy. Nakonec musel být majitel České Miss Martin Ditmar hospitalizován. Spekuluje se o únavě organismu.

Redakce eXtra.cz oslovila Čerešňákovou, které se o událostech, které souvisejí se zdravím partnera, nemluvilo vůbec lehce. „Poslední týdny pro mě byly extrémně náročné, jak fyzicky, kdy jsem musela převzít i Martinovy pracovní povinnosti, tak psychicky, kdy mnoho týdnů jezdíte téměř každý den do nemocnice a snažíte se být v náročných chvílích maximální oporou. Člověk nevěděl, co bude zítra, a zároveň jsem nesměla polevit a musela s naším týmem dotahovat mediálně ostře sledovaný projekt Česká Miss, kdy většina lidí nevěřila, že to dáme,“ řekla nám krásná Eva, která jedním dechem pokračovala. „Myslím si, že mám za sebou jedny z nejtěžších týdnů mého života, které jsem doposud zažila. Měla jsem na vybranou, buď tomu neskutečnému tlaku podlehnout, zhroutit se, a nebo věřit a zkusit to zvládnout. Věřím, že s pomocí Boží se to podařilo a mám radost nejen z úspěšného finálového galavečera České Miss 2017, ale hlavně z toho, že v posledních dnech je Martinovi trochu lépe. Spatřit opět jiskru v jeho očích je moc krásný pocit. Vážím si skvělého přístupu celého lékařského týmu i sester, kteří se o Martina starají nejlépe, jak mohou,“ dodala první vicemiss z roku 2007.

Oba partneři za sebou nechali kus poctivé práce a i když se objevili kritici, kteří si parádní večer České Miss možná představovali jinak, jistě uznají, že zdraví je na prvním místě.

Související články

Další články