Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Strach o legendu: Alain Delon skončil na operačním sále s krvácením do mozku

+ Dalších 5 fotografií
ikona
Fenomenální herec a ikona francouzského filmu Alain Delon (83) musel být hospitalizován na jednotce intenzivní péče. Před několika týdny měl potíže s oběhovým systémem a následně utrpěl lehké krvácení do mozku, sdělil hercův syn Anthony.

Herec následně podstoupil operaci v pařížské nemocnici. Poté byl tři týdny hospitalizován na jednotce intenzivní péče. jeho stav je v současnosti stabilizovaný a herec se v tuto chvíli nachází na klinice ve Švýcarsku.

„Moje sestra, která žije ve Švýcarsku, pečlivě sleduje průběh jeho léčby a každý den nás informuje o jeho pokroku,“ citoval portál Novinky Delonova syna.

Se zdravotními problémy se Delon potýká delší dobu. Ještě v květnu byl Delon hlavní hvězdou filmového festivalu v Cannes, kde převzal Zlatou palmu za celoživotní dílo.

Během své kariéry Delon natočil více než osm desítek filmů, spolupracoval s nejznámějšími filmovými režiséry, jakými byli nebo jsou Luchino Visconti, Jean-Luc Godard, Jean-Pierre Melville a další.

Mohlo by vás zajímat

Další články