Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Strach o Kevina z Jonas Brothers: Mladý zpěvák přiznal rakovinu kůže

Kevin Jonas přiznal rakovinu kůže.
Zdroj: Profimedia/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
rakovina

Z chlapeckého uskupení Jonas Brothers se svého času podlamovala kolena fanynkám po celém světě. Nejstarší z bratrů Kevin pořádně vyděsil své fanoušky na sociálních sítích. Sympatický hudebník přiznal, že mu lékaři museli vyoperovat na čele bazaliom, což je nejběžnější forma rakoviny kůže. 

Jonas Brothers patřili svého času k nejoblíbenějším kapelám, po kterých šíleli fanynky ze všech koutů světa. Jeden ze členů, Kevin Jonas, se nyní na sociálních sítích svěřil se svou diagnózou. Musel podstoupit chirurgický zákrok, a to odstranění rakovinného znaménka na čele.


"Dnes mi budou z čela odstraňovat bazaliom. Ano, je to rakovina kůže, která začala růst, a teď musím podstoupit operaci, při které mi ji odstraní," přiznal. "Přátelské připomenutí, abyste si nechali zkontrolovat mateřská znaménka,“ napsal k videu, na němž je zachycen přímo ve zdravotnickém zařízení před zákrokem a pak po něm. Jeho znaménko bylo umístěno těsně pod vlasy.

Kevin Jonas musel podstoupit chirurgický zákrok

Zákrok naštěstí dopadl dobře a v dalším příspěvku už zdravil své sledující z auta v lepší náladě. "Tak to mám za sebou a teď se to musí zahojit. Jsem na cestě domů," uklidňoval své fanoušky na Instagramu. Své sledující pořádně vyděsil: "Kevine, tolik jsi mě vyděsil, hlavně se opatruj," napsala jedna z fanynek. "Jsem tak vděčná, že to dobře dopadlo," přidávají se i další.


Kevin se proslavil zejména díky svému působení v kapele Jonas Brothers. Tu založil společně s bratry Joem a Nickem v roce 2005. Ačkoli v roce 2013 ohlásili rozpad kapely, po šesti letech se vrátili zpět na scénu a v současné době opět obrážejí koncerty. Mimo hudbu dělá Kevinovi radost i jeho rodina. Jak uvádí zahraniční web Page Six, hudebník je pyšný tatínek dvou dcer.


Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy