Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Strach o Jennifer Aniston: Smrt Perryho ji zdrtila, je to pro ni druhá velká ztráta během roku

Přátelé se bojí o Jennifer Aniston poté, co zemřel Matthew Perry.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Strach o herečku

Smrt herce Matthewa Perryho (†54) zasáhla fanoušky, rodinu a také jeho kolegy ze seriálu Přátelé. Herečka Jennifer Aniston (54) je z jeho smrti obzvlášť zdrcená a podle informací webu Page Six se o ni její přátelé bojí. 

Minulý pátek pohřbila rodina, přátelé a kolegové hollywoodského herce Matthewa Perryho. Hercovy ostatky byly uloženy na hřbitově Forest Lawn v Los Angeles, kde jsou pohřbeni například zpěvák Michael Jackson či herec Paul Walker.

Na pohřbu nechyběli ani Perryho kolegové ze seriálu Přátelé Courteney Cox, Jennifer Aniston, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow a David Schwimmer. A právě je Perryho smrt zasáhla nejvíc, protože spolu všichni strávili celou řadu let a považují se za rodinu, jak napsal web Sky.

Přátelé se o ni bojí

Zvlášť přátelé Jennifer Aniston mají o herečku velký strach. „Ze zbývajících pěti se Jen a Courteney trápí nejvíc. Jennifer je asi ta, která to prožívá nejintenzivněji,“ uvedl blízký zdroj webu Page Six. „Je to pro ni druhá velká ztráta za méně než rok,“ doplnil.

Jennifer Aniston v listopadu 2022 zemřel ve věku 89 let její milovaný otec John, který si zahrál třeba v seriálu Days of Our Lives. „Jennifer se snaží zotavit, ale byla to pro ni naprosto zničující zpráva,“ doplnil zdroj v reakci na smrt Perryho. Je veřejně známé, že Aniston měla k Perrymu blízko a v minulosti mu pomáhala překonávat jeho závislost na lécích a alkoholu.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy