Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Strach o Jaroslava Uhlíře: Nejprve záhadně zmizel, teď se ruší koncerty, manželka mlží

Jaroslav Uhlíř
Zdroj: Showpix
+ Dalších 6 fotografií
OBAVA
Ani necelé tři měsíce poté, co policie hledala hudebního skladatele Jaroslava Uhlíře (74), se bohužel nezdá, že by byl všem starostem konec. Pořadatelé museli zrušit minimálně dvě jeho vystoupení, na která se moc těšil. Co se s autorem hudby slavných songů jako Severní vítr, Dělání, Holubí dům a dalších děje?

Jaroslav Uhlíř má těžké období

Jaroslav Uhlíř podle svých spolupracovníků v poslední době prožívá velmi složité životní období. Na veřejnosti se zprávy o komplikacích objevily na začátku června, kdy po něm bylo vyhlášeno celostátní pátrání, neboť se na spoustu hodin ztratil a jeho manželka ho nemohla najít.

Nakonec sice vše dobře dopadlo, ale pár dní před policejním pátráním dělal redaktor eXtra.cz s Uhlířem rozhovor a po předchozích společných setkáních si hned všiml, že si oblíbený hudebník milovaný generacemi fanoušků už nemůže vybavit řadu slov.

Koncert už jednou přesouvali

Nyní byly bohužel zrušeny hned dvě akce, na nichž měl vystoupit. Jedná se o vystoupení na pražském Výstavišti 26. srpna, prvního září se zase měl objevit v Riegrových sadech a zazpívat nejmenším k začátku školního roku. Děti jsou jeho nejoblíbenější publikum.

Akce se už jednou musela přesouvat, původně měla proběhnout 14. července. „Bylo to zrušeno z technických důvodů, pro víc informací se musíte obrátit na pořadatele,“ řekla eXtra.cz Uhlířova manažerka Hana Petřinová.

Záhadné zrušení

Pořadatelská firma ale na náš dotaz uvedla, že akci zrušila právě na její prosbu s odůvodněním, že pan Uhlíř měl na tu samou dobu domluvený už jiný koncert.

Těžko říct, jestli důvody ve skutečnosti nebyly o něco smutnější a prozaičtější. Na oficiálních stránkách oblíbeného umělce navíc momentálně nevisí jeden jediný termín budoucích koncertů.

Manželčina reakce

Když jsme chtěli kontaktovat samotného skladatele, telefon za něj zvedla jeho manželka Helena. „Na shledanou a už prosím nevolejte,“ prohlásila a zavěsila.

Nezbývá než Jaroslavu Uhlířovi držet palce, aby mohl zase brzy vystupovat, protože právě to ho vždy nejvíc drželo nad vodou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy