Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Strach o Igora Bareše: Hvězda seriálu Osada prodělala mozkovou příhodu a skončila v nemocnici

Igor Bareš hůl dostal od své dcery.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Další 4 fotografie
Zdravotní stav

Herec Igor Bareš (57) před několika dny pořádně vyděsil své kolegy. Během natáčení pořadu pro televizi Prima totiž najednou nemohl mluvit. Podle příznaků mohlo jít o mozkovou příhodu, a tak byl odvezen do nemocnice, kde ho téměř šest hodin vyšetřovali. Podle informací Blesku herec stále čeká na výsledky.

Sympatický herec Igor Bareš, který momentálně září v seriálu Osada v České televizi, prožil před několika dny těžké chvíle. Podle informací Blesku nemohl během natáčení pořadu pro Primu mluvit. „Nedal jsem dohromady větu,“ přiznal pro již zmíněný web.

Podle příznaků se mohlo jednat o mozkovou příhodu, a proto byl převezen do nemocnice na Vinohradech, kde ho lékaři zkoumali skoro šest hodin. „Měl jsem tlak sto sedmdesát na sto deset, což je dost. Dali mi kapačky a dělali různá vyšetření. Verdikt mi neřekli, ale poslali mě ještě do IKEM, kam chodím jinak každé dva měsíce na biologickou léčbu Crohnovy choroby,“ uvedl Igor Bareš.

Chodí o holi

Herec chodí v poslední době o holi. Jak přiznal před pár dny v rozhovoru pro eXtra.cz, je to právě i proto, že se mu často motá hlava.

"Ale já to vysvětluju tím, že lidé vás v tramvaji nebo v metru spíš pustí sednout. A já jezdím docela na dlouhé vzdálenosti, a tak jsem rád, že si toho někdo všimne a pustí mě sednout. Je to takový i trošku podvod,“ vtipkoval herec poté, co prožil děsivou příhodu. I tak ho ale zřejmě dobrá nálada neopustila.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy