Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Strach o drbnu Nyklovou z Ulice: Jaroslava Obermaierová skončila v nemocnici

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
STRACH

Herečka Jaroslava Obermaierová (75), kterou spousta lidí zná především jako drbnu Vilmu Nyklovou z nekonečného seriálu Ulice, je v nemocnici. Redaktor eXtra.cz se jí náhodou dovolal ve chvíli, kdy se kvůli zhoršenému zdraví nechala odvézt k lékařům.

Jaroslava Obermaierová ve špitále

Populární umělkyni, která se proslavila i v kontroverzních 30 případech majora Zemana, jsme kontaktovali kvůli nevinnému dotazu, jak se jí momentálně daří. Trefili jsme se ale bohužel do chvíle, kdy jí zrovna vůbec nebylo do zpěvu.

„Nezlobte se, ale já na to teď nemám náladu. Jedu do nemocnice. Doufám, že to nebude nic vážného,“ řekla nám nezvykle skleslá Jaroslava Obermaierová a spěšně se rozloučila.

Kontaktovali jsme i její okolí a z informací vyplynulo, že se herečka v poslední době necítila úplně ve své kůži.

Záhadné potíže

„Doktoři už ji nedávno jednou proklepli a nic nenašli. Dnes je dusno a hůř se jí spalo, a tak to snad souvisí s tím. Také nedávno prodělala covid, a tak nemusí být ještě úplně fit. Ale Jarka točí Ulici a absolutně pro ni nepřipadá v úvahu, aby kvůli ní byly nějaké komplikace. Za každou cenu chce dál hrát. Nechce na place chybět jedinou minutu,“ dozvěděli jsme se.

Až po vyšetření herečky ale bude jasné, co bude dál.

Všichni její přátelé nyní věří, že jde o drobnost nebo planý poplach a že Obermaierová, už kvůli svému vlastnímu přání, svůj další natáčecí den v Ulici hravě zvládne.

Související články

Další články