Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Strach o Felixe Slováčka: Skončil v nemocnici! Jel na chatu s Gelemovou, udělalo se mu zle

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Zdravotní stav

Saxofonista Felix Slováček (78) musel být odvezen do písecké nemocnice poté, co se mu udělalo špatně. Podle informací Blesku mířil zrovna na chalupu k Třeboni společně se svou bývalou milenkou Lucií Gelemovou (38).

Měl to být odpočinkový víkend na chalupě, ale místo toho ho tráví v péči lékařů. Saxofonista Felix Slováček mířil autem na chatu k Třeboni společně se svou bývalou milenkou Lucií Gelemovou, když se mu údajně přitížilo. „Po cestě se mi udělalo zle, zvracel jsem, motala se mi hlava, a tak mě Lucie raději zavezla do nemocnice v Písku, kudy jsme projížděli,” uvedl pro Blesk Slováček.

S Gelemovou jsou stále přáteli

Prozradil, že mu dělají vyšetření, aby zjistili, co bylo příčinou náhlého stavu. „Na pokoji jsem sám, právě jsem poobědval, vaří tu výborně. Nyní sháním křížovky, abych si tříbil smysly. Minimálně dva dny si mě tu nechají na pozorování,” prozradil již zmíněnému webu v sobotu. Lucie Gelemová dodala, že se Felix cítí dobře a vtipkoval.

Gelemová sice se Slováčkem již netvoří pár, ale zůstali velmi blízkými přáteli. I proto spolu odjeli na chatu. V neděli má v plánu za Slováčkem přijet i jeho žena Dáda Patrasová (65). Podle ní se mohlo jednat o slabou mozkovou mrtvici.

Související články

Další články