Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Strach o exhvězdu Novy Evu Jurinovou (67): Nikomu se neozývá, Zbyněk Merunka se bojí nejhoršího

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
OBAVA
Takový strach přátelé bývalé moderátorky Televizních novin Evy Jurinové (67) ještě nikdy neměli. Majitelka laskavého hlasu, který promlouvá i k cestujícím linky B pražského metra, se totiž přestala úplně ozývat kamarádům a i ti nejhvězdnější včetně jejího bývalého parťáka Zbyňka Merunky (70) vůbec netušili, co s ní je. Obávali se toho nejhoršího. Bohužel jejich obavy se po vydání článku potvrdily.

Eva Jurinová v pátrání

Mezi řadou celebrit se ve středu rozšířila zpráva, že na tom Eva Jurinová snad nemá být nejlépe, přicházely dokonce i ty nejčernější scénáře, jenže když dotyční začali zjišťovat z jejího nejbližšího okolí, co je na tom pravdy, narazili na neprostupnou hradbu mlčení.

„Už se ke mně zpráva taky donesla. Evě jsem psal už před několika hodinami. Ještě se mi nestalo, že by mi obratem neodepsala zpátky. A jejímu manželovi jsem se nedovolal, nezvedal telefon. Bojím se, aby ty zprávy nebyly pravdivé,“ řekl eXtra.cz Zbyněk Merunka, který na Nově s Jurinovou tvořil dvojici.

Manžel nereaguje

„Něco se ke mně doneslo, ale také o tom nic bližšího nevím,“ zněl překvapeně i Jan Rosák, ale i mnozí další. Redakce eXtra.cz oslovila i další tehdejší tváře Televizních novin, Martina Severu a Martinu Kociánovou, ani ti neměli o bývalé kolegyni žádné informace. Také televize Nova o své exhvězdě nic neví.

Redakce eXtra.cz zkoušela kontaktovat jak samotnou Evu Jurinovou (její telefon stále vyzvání), tak jejího manžela. Místo něj telefon zvedla neznámá žena, potvrdila, že jde o jeho číslo, zajímala se, odkud pochází naše informace, zapsala si kontaktní údaje a slíbila, že se Václav Jurina ozve. K tomu ale bohužel nedošlo.

Strach

Současný stav jedné z nejlepších televizních moderátorek historie horečně zjišťuje několik desítek lidí, nepotvrzené špatné zprávy o ní se totiž roznesly i do řady českých redakcí. A všichni si přáli, aby se jim Eva Jurinová ozvala, že je zdravá a v pořádku a nepotvrdily se tak hrozivě znějící zvěsti, které o ní kolují. Bohužel dorazila nakonec zpráva, že Eva Jurinová je po smrti.

Související články

Další články