Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Strach o Dominiku Gottovou: Rok po úmrtí otce zmizela a nepřišla na večírek, který pořádala

+ Dalších 11 fotografií
První dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) napsala knihu o svém otci ve spolupráci s novinářem a moderátorem Lubošem Procházkou. Na křest knihy s názvem Poslední roky s Karlem, která je otevřenou zpovědí mistrových nejbližších, ovšem nedorazila. Okamžitě se vyrojily spekulace o tom, zda Dominika opět nepropadla alkoholu a co stojí za její neúčastí na dlouho očekávané akci.

Poslední kroky s Karlem, tak zní název knihy, kterou napsala nejstarší dcera zlatého slavíka Dominika Gottová ve spolupráci s novinářem a moderátorem Lubošem Procházkou.

Na křest knihy, který se konal v jedné z pražských restaurací, ovšem Dominika nedorazila. Okamžitě se vyrojily spekulace, zda Dominika nemá opět problémy s alkoholem.

"Úplně na rovinu říkám, že nám dneska oznámila, že je v práci a má směnu, která nejde vyměnit a má o tu práci strach. Dominika s knihou samozřejmě souhlasila a autorizovala ji. Holt je v práci a nemohla si vyměnit směnu," řekl redakci eXtra.cz spoluautor knihy Luboš Procházka.

Smíření Dominiky a Ivany? Musí chtít obě strany..

V posledních měsících se Karel Gott ze všech sil snažil, aby jeho rodina držela pospolu a nikdo neměl mezi sebou žádné sváry. Přesto se na sklonku jeho života vyhrotily vztahy mezi Dominikou a ženou Ivanou.

"Myslím si, že je to o obou stranách. Pokud se chtějí smířit dvě strany, tak si musí sednout ke stolu, vyříkat si věci a fungovat dál. Z Dominiky strany cítím, že by hrozně moc chtěla, ale má strach. Ze strany Ivany Gottové cítím určitý strach taky. Ale pevně věřím a doufám, že se to stane," řekl pro eXtra.cz Luboš Procházka.

Krátce po smrti Karla Gotta se Dominika nechala slyšet, že udělá vše pro to, aby byl na ni její otec tam nahoře pyšný. V posledních měsících se snažila odstřihnout od manžela Tima, přestěhovala se zpátky do Prahy a našla si práci.

"Dominika si dává dohromady svůj život velmi pomalu, protože má pořád klacky pod nohama. Ať už ze strany finanční, nebo ještě stále manžela. Myslím si, že se snaží a ušla velký kus cesty. Chce to ale ještě spoustu vypětí, aby to dokázala dotáhnout do konce," dodává Luboš Procházka.

Související články

Další články