Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Strach o dítě: Laďka Něrgešová dala dceru očkovat a takhle to dopadlo!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Nejistota
Spalničky se nevyhýbají ani známým osobnostem. O tom ví své moderátorka Laďka Něrgešová, jejíž malou dcerku tato nepříjemná nemoc potkala. Po očkování proti spalničkám se u ní dostavila nepříjemná reakce, se kterou se malá Meda i maminka musely vypořádat.

Spalničky aktuálně otřásají Českem. Lékaři zaevidovali k 10. březnu už 231 případů. Oproti loňsku, kdy se za celý rok objevilo 203 případů, to je hodně vysoké číslo. Podle lékařů je na vině odmítání nebo odkládání očkování. Tato nakažlivá nemoc se nevyhnula ani známým osobnostem.

Moderátorka Laďka Něrgešová dala svoji dcerku Medu očkovat, ta ale dostala nepříjemnou reakci. Na svém Instagramu se Laďka svěřila, že měla o svoji dceru obavy.

„Očkování na spalničky živou vakcínou jsme s doktorem z několika důvodů odložili. Že bude mít reakci, jsme věděli. O víkendu to přesně na den začalo. Teploty a zvracení rychle přešly, ale včera se vzorově spalničkově osypala. Prý je to celkem běžná reakce na očkování. Nic jí už vlastně není. Jí. Spí. Je bez teplot. Je veselá. Ale puntíkovaná,“ napsala k fotce, na které svoji puntíkovanou berušku veze v kočárku.

Laďka, jak se zdá, zůstává nad věcí a plně důvěřuje lékařům. Snad se z toho brzy malá slečna dostane a moderátorka bude mít tak zase o starost méně.

Související články

Další články