Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Strach o dceru Michaela Jacksona (†50): Po pokusu o sebevraždu další hazard!

+ Dalších 66 fotografií
Riskuje život
Přestože to sama Paris Jackson (20) odmítá, zdroje z její blízkosti jsou přesvědčeny o tom, že se v sobotu pokusila spáchat sebevraždu. Podle informací portálu TMZ.com ji chce rodina poslat na léčení, dcera Michaela Jacksona (†50) o tom ale nechce ani slyšet. Příbuzní tak mají strach, aby se jí příště nepovedlo si život skutečně vzít!

Paris Jackson (20) prý byla o víkendu jen krůček od smrti. Jak informoval americký bulvár, v sobotu si měla podřezat žíly. Údajně neustála tlak kvůli skandálnímu dokumentu Leaving Neverland, který očerňuje jejího otce Michaela Jacksona (†50) a obviňuje ho z pedofilie.

Podle nejnovějších informací webu TMZ.com se rodina snaží Paris přesvědčit, aby šla dobrovolně do léčebny. Dívka to ale odmítá a příbuzní mají strach, aby se už potřetí nepokusila vzít si život.

Jacksonova dcera ale trvá na tom, že v sobotu se nic nestalo. „Nedostali z doktorů žádné šokující informace a prostá a klidná odpověď příběhy neprodává, tak proč si nezalhat a nevytvořit událost, která to prodá? Žalostné,“ napsala Paris na Twitteru.

Tak doufejme, že jsou obavy rodiny zbytečně přemrštěné. Nedávno se totiž na přetřes v médiích dostaly i spekulace, že Jackson nebyl biologickým otcem Paris ani Prince Michaela (22). Pro tak křehkou dívku by mohlo jít o další spouštěč toku myšlenek, že už nechce nadále žít.

Mohlo by vás zajímat

Další články