Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Strach o Dalibora Jandu (67): Slavný hurikán leží v nemocnici ve velice vážném stavu

Dalibor Janda: Zpěvák je v nemocnici ve vážném stavu
Zdroj: www.herminapress.cz
vážný stav
Zpěvák Dalibor Janda (67) byl hospitalizován v pražské Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, kde leží ve vážném stavu na koronární jednotce. O zdravotním stavu známého interpreta se pro Blesk rozpovídala jeho dcera Jiřina Anna Jandová, která během hovoru neudržela slzy.

Zpěvák Dalibor Janda (67), který se pyšní hudebními hity jako je Žít jako kaskadér nebo Hurikán byl hospitalizován v pražské Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Jandův vážný zdravotní stav potvrdila jeho dcera Jiřina Anna Jandová pro Blesk.

"Tatínek leží ve vážném stavu v nemocnici. Žádné další podrobnosti prozatím nebudeme sdělovat. Dnes čekáme na lékařské konzultace. Fanouškům děkujeme za myšlenky na Dalibora," svěřila se navíc s informací, že se dle ní nejedná o covid-19

Dalibor Janda naposledy vystupoval v září loňského roku, kde slavil 40 let na hudební scéně. Jeho další plánované vystoupení měla být účast na druhém připravovaném online koncertě Leoše Mareše (44), který zpěvákovu účast potvrdil před několika dny na sociálních sítích.

Protagonistovi nesmrtelných hitů jako Oheň, voda, vítr, Hurikán 99, Žít jako kaskadér či Kde jsi se údajně přitížilo o víkendu.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy