Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Strach o českou legendu: Jiří Suchý (90) byl převezen do nemocnice

Jiří Suchý je ikonou českého divadla a hudby.
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 4 fotografie
Strach

Legendární český herec, hudebník, textař i skladatel Jiří Suchý byl v neděli převezen do Ústřední vojenské nemocnice. Prý se mu udělalo nevolno. Podle Českého rozhlasu už by měl být ale Suchý opět doma a v pořádku.

„Naše posádka zasahovala v Dejvické ulici, kde se devadesátiletému muži udělalo nevolno. Po vyšetření byl pacient převezen do Ústřední vojenské nemocnice,” uvedla pro Novinky mluvčí pražské záchranky Jana Poštová. Do stejné nemocnice byl dnes převezen i prezident ČR Miloš Zeman.

Už je doma a v pořádku

Podle informací se mělo jednat právě o divadelníka a hudebníka Jiřího Suchého. Ten byl do nemocnice převezen z divadla Semafor, kde měl představení. Během projekce měl vystoupit na pódiu se svou divadelní partnerkou Jitkou Molavcovou (71). Podle informací, které Český rozhlas zveřejnil před devátou hodinou večerní, je už Jiří Suchý opět doma a v pořádku.

Principál divadla Semafor, který s Jiřím Šlitrem v 60. letech tvořil jednu z nejoriginálnějších i nejpopulárnějších dvojic historie českého divadla, byl několik dní v nemocnici i loni na začátku března. Důvodem byl tehdy kolaps z vyčerpání. Suchý tehdy zrušil několik představení.

Související články

Další články