Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Strach o čerstvě narozeného syna: A.N.D.U.L.A zve­řejnila fotku Patrička s kanylou v hlavě

+ Dalších 26 fotografií
poranění hlavy!
A.N.D.U.L.A (28) to nemá v současné době zrovna jednoduché. Veškeré blogerské aktivity a život bez starostí vystřídal stres, strach o dítě a nutnost vše mít alespoň trochu pod kontrolou. To se ale Andule nejspíše moc nedaří. Na sociální sítě umístila znepokojující fotku svého syna, který má v hlavičce zavedenou kanylu.

„Jsme v nemocnici,“ napsala k fotce na sociální síti Instagram A.N.D.U.L.A. Bylo evidentní, že není ve své kůži a je vystrašená.

Blogerce s výchovou čerstvě narozeného miminka pomáhá hlavně rodina a nejbližší přátelé. Andula se již dříve nechala slyšet, že je na svého bývalého partnera coby otce velmi zvědavá. Podle jejích tehdejších slov se otec Patrika na výchově syna chce podílet.

I tak je to ale pro Andulu velká životní změna a být na malé dítě sama je jistě velmi náročné. Tak snad se Patrik brzy uzdraví a Andula bude zažívat konečně o něco lepší chvíle.

Mohlo by vás zajímat

Další články