Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Strach o Borhyovou: Má dole minimálně 5 kg a vrásky zakrývá tlustá vrstva make-upu

To trápení, co nyní Lucie prožívá, se na ní viditelně podepsalo.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Místo vysněné svatby přišel drsný rozchod. To by nenechalo chladnou ani sochu z kamene. Jenže Lucie Borhyová se nám hroutí před očima, úplně se ztrácí a diváci se bojí, co s jejich milovanou moderátorkou bude!

Včera se poprvé Lucie Borhyová (37) od rozchodu s Michalem Hrdličkou (26) ukázala na televizní obrazovce. Netušila, že způsobí svým fanouškům hotový šok. Ti svou oblíbenou Lucinku horko těžko poznávali.

Žádný úsměv, žádná jiskra v oku, pohublá tvář a otupělý výraz. Tohle přece nemůže být moderátorka, která vyhrávala jednu cenu TýTý za druhou? Musela za ty dny, co ji zradila její osudová láska, shodit minimálně pět kilo. Což u její postavy je sakra dost. Hluboko vyryté vrásky, které vyrobil nevěrník Hrdlička, skrývala tlustá vrstva make-upu. Lucie musí zase začít myslet pozitivně, jinak to bude každým dnem horší a horší.

Snad si brzy Lucka uvědomí, že tady není jen kvůli sobě, ale hlavně kvůli dětem, které potřebují silnou mámu, nikoliv rozechvělou vystresovanou dušičku, ztrácející se před očima.

Podívejte se, jak Lucka působí po tom, co opět zůstala sama, bez lásky a muže svých snů, jen se zlomeným srdcem.

Je to velmi smutný pohled. Nejen my, ale hlavně televizní diváci si přejí, aby se usměvavá blondýnka dala opět do kupy a byla zas tou holkou, co do vás skrz obrazovku pošle dobrou náladu a optimismus. Lucko, my víme, že je to těžké, ale máme tě rádi a diváci TV Nova tě milují. Byly ti drasticky strženy růžové brýle, ale neboj, bude to dobré.

Související články

Další články