Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Strach o Aleca Baldwina: Unavený výraz i nekonečné myšlenky na zbytečnou smrt Hutchins (†42)

Herec Alec Baldwin.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Smutek

Herec Alec Baldwin (63) pravděpodobně zažívá jedno z nejhorších období ve svém životě. Minulý měsíc omylem zastřelil kameramanku Halynu Hutchins (†42), když zkoušel střílet slepými náboji z rekvizity během natáčení westernu Rust. Později vyšlo najevo, že zbraň obsahovala jednu skutečnou kulku, která zasáhla režiséra snímku Joela Souzu (48) a usmrtila hlavní kameramanku Hutchins.

Oblíbený herec Alec Baldwin natáčel westernový snímek Rust a zrovna trénoval tasení zbraně. Ta měla sloužit jen jako rekvizita, proto měla obsahovat pouze slepé náboje. Jenže se ukázalo, že zbraň v sobě měla i jednu skutečnou kulku, která zasáhla kameramanku Halynu Hutchins a postřelila i režiséra Joela Souzu.

Alec Baldwin byl z její smrti naprosto otřesený, ale ihned začal spolupracovat jak s policií, tak i s rodinou zesnulé kameramanky. Nyní se však Alecova žena Hilaria (37) o herce velmi bojí. Podle zdrojů People Hilaria prozradila, že herec vůbec nespí a Halynina smrt ho neustále pronásleduje.

Alec chce hlavně pomoci její rodině

Zároveň však zdroj dodal, že Alec rozhodně nechce žádnou lítost, protože tahle situace není primárně o něm, ale o Halyně a její tragické smrti. „Pro Halyninu rodinu je to daleko horší. Alec chce hlavně pomoci jejímu manželovi a malému chlapci, jak jen to jde,” dodal zdroj, který si nepřál být jmenován.

Od tragédie byl Alec několikrát v kontaktu s jejím mužem Matthewem a také devítiletým synem Androsem. Dva dny po osudné střelbě s nimi měl snídani. Na snímcích, které pořídili paparazzi v pondělí 1. listopadu, vypadá Baldwin stále velmi unaveně a ustaraně. Natáčení snímku Rust se zastavilo a herec se snaží z celé tragické nehody vzpamatovat, ačkoliv šrámy si ponese celý život.

Související články

Další články