Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Strach na sídlišti: Obyvatele děsila tajemná bestie na stromě, báli se otevřít okna

Ukázalo se, že děsivý tvor byl pouhý croissant.
Zdroj: KTOZ
KURIOZITA

Ochránci zvířat v Krakově na jihu Polska se museli vypořádat s nebezpečně vypadající bestií, číhající ve větvích stromu přímo naproti jednomu z panelových domů na tamním sídlišti. Až na místě zjistili, že tajemný tvor je ve skutečnosti croissant, který zřejmě vyhodil kdosi z vyšších pater domu. Kuriózní příhoda zaujala nejen místní média, ale i agenturu AFP.

Je to hnědé, už dva dny to dřepí na stromě naproti domu! Lidé raději neotvírají okna, protože se bojí, aby se to k nim nedostalo, sdělila obyvatelka sídliště pracovníkům krakovského spolku pečujícího o zvířata. Přijeďte a odvezte si ho,prosila zoufale.

Na otázku, zda by mohlo jít o nějakého nemocného dravce, žena tvrdila, že tvor se víc podobá leguánovi. Pracovníci spolku se nejprve podívali na kalendář, aby se ujistili, že není první duben, tedy apríl, a pak rychle vyrazili na místo, vylíčila rozhlasová stanice RMF 24. Kde by se vzal leguán na krakovském sídlišti a v takové zimě? Ale roky práce mě naučily, že lidé jsou schopni se rychle zbavit jakéhokoli zvířete, pokud s ním mají potíže, anebo je omrzí, připustil pracovník spolku.

Z cyklu "Z pamiętnika inspektora" - relacjonuje inspektor Adam. - Przyjedźcie i go zabierzcie! – w głosie dzwoniącej...

Zveřejnil(a) KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami dne Úterý 13. dubna 2021

Na místě však s kolegy zjistil, že tomuto stvoření nedokážou pomoci... Záhadný, nehybně číhající tvor ve větvích se ukázal být pečivem. „A je to, máme ho,“ uklidnili ženu, která je přivolala. Spolek doufá, že kuriózní příroda neodradí lidi od starosti o zvířata. Dříve se jeho členové museli už postarat nejen o osamělé psy a kočky, ale dokonce i o opuštěné rybičky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy