Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Strach kolem popravené Jany (†58): Exkluzivní VIDEO eXtra.cz přímo z přepadené pumpy!

+ Dalších 12 fotografií
Bestiální poprava, jakou Mělnicko nepamatuje, otřásá od pondělí celou zemí. Dva zakuklení lupiči vtrhli okolo třetí ráno na benzinku mezi Veltrusy a Nelahozevsí. Bez špetky slitování hned po vniknutí do prodejny zastřelili pumpařku Janu Š. (†58). Za matku a babičku truchlí nejen pozůstalí, ale i všichni, kteří k ní jezdili tankovat. Reportéři eXtra.cz byli v úterý na místě. Mluvili jsme s obyvateli obou obcí i člověkem, který je s případem dobře obeznámen.

Když se po Česku rozletěla zpráva o chladnokrevné vraždě pumpařky Jany Š. (†58), ve Veltrusech a Nelahozevsi, mezi nimiž čerpací stanice leží, jako by se zastavil čas. Atmosféra strachu je všudypřítomná a místní obyvatelé jen nevěřícně kroutí hlavou, jak se dvojice maskovaných lupičů mohla dopustit tak bestiálního činu.

Reportéři eXtra.cz se v úterý k pumpě vypravili. Objekt je obehnán policejní páskou a před vjezdem se postupně hromadí zapálené svíčky. Ještě před dvanáctou hodinou se na malém parkovišti nacházel vůz zavražděné paní Jany, za pár desítek minut už byl ale odtažen.

V okolí benzinky, zejména v přilehlých polích, se už od ranních hodin pohybovali kriminalisté. S ohledem na probíhající vyšetřování nemohl jejich velitel o nových poznatcích nic říct. Z jejich nasazení ale bylo očividné, že tento případ nikdo nebere na lehkou váhu. Jde o tragédii, jakou Mělnicko nepamatuje.

„Od pondělního rána se dveře u měšťáků netrhnou. Všichni tady mají strach. Volají strážníky i k naprostým banalitám, ale je to pochopitelné. Nic podobného se tady v uplynulých desítkách let nestalo,“ řekl eXtra.cz místní, který se podle svých slov v případu orientuje. Z pochopitelných důvodů si ale nepřál vystoupit před kamerou. Stejně tak odmítli natáčení blízcí známí paní Jany, podle nichž šlo o výjimečnou ženu, již měli lidé rádi, a především milující maminku a babičku.

Pátrání po dvojici, která benzinku v pondělí okolo třetí ráno přepadla, pokračuje. Policie začala pracovat i s verzí, že nemuselo jít o dva muže, ale muže a ženu. Kdokoliv, kdo by se dostal k informacím vedoucím k jejich dopadení, volejte tísňovou linku 158.

Na reportáž eXtra.cz přímo z místa vraždy se podívejte ve videu na začátku článku.

VŠE, CO ZATÍM VÍME:

VRAŽDILA SNAD ŽENA? NA PUMPĚ MOHL PODLE POLICIE ŘÁDIT SMÍŠENÝ PÁR

LIDÉ TRUCHLÍ PO PUMPAŘCE JANĚ (†58): NA JEJÍ POČEST ZAPALUJÍ NA BENZINCE SVÍČKY

BYLA MATKOU I BABIČKOU. ZAVRAŽDĚNÁ JANA (†58) DŘÍVE ROZDÁVALA ÚSMĚVY NA VŠECHNY STRANY

PUMPAŘKA JANA (†58) NEMĚLA ŽÁDNOU ŠANCI: ZAKUKLENCI VTRHLI DO PRODEJNY A ŽENU HNED POPRAVILI

TAKHLE SE TO STALO: POPRAVA PUMPAŘKY JANY (†58) U VELTRUS MINUTU PO MINUTĚ

MRAZIVÉ VIDEO VRAŽDY NA BENZINCE: JANU Š. (†58) BEZ SLITOVÁNÍ POPRAVILI DVA ZAKUKLENCI

MAJITEL BENZINKY, KDE ZAVRAŽDILI JANU (†58): SEM TAM NĚKOHO PŘEPADNOU…

ZÁHADNÁ VRAŽDA PUMPAŘKY U VELTRUS: POLICIE JE BEZRADNÁ A PROSÍ O POMOC!

VRAŽDA NA PUMPĚ U VELTRUS: PŘI BRUTÁLNÍM NAPADENÍ ZABILI OBSLUHU

Související články

Další články