Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Strach Jardy Jágra o zdraví maminky: Je z ní úplně jiný člověk, přiznal

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
zdraví
Milovaná maminka Anna (72) se podle Jágra (47) potýká se zdravotními problémy. Už delší dobu ji trápí srdce, což z ní prý udělalo úplně jiného člověka. Legendární hokejista strach o maminku zmínil na sociální síti v rámci živého vysílání.

Maminka je pro Jardu (47) vším. Nikdy na ni nedal dopustit a rád se jí nechal doprovázet i na zápas v Americe, kde dříve hrával. Přísnému oku Anny Jágrové neunikla ani žádná z hokejistových krásek. Co řekla maminka, to platilo. Teď ale Jarda přiznal, že má o mámu strach.

„V posledních třech měsících měla problémy se srdcem a je z ní úplně jiný člověk. Najednou musí pořád spát, je unavená,“ svěřil se Jágr na Instagramu. Maminku Annu vždycky obdivoval a nebál se ji chválit i veřejně. Paní Jágrová musela kromě práce a péče o rodinu zastat i práci na statku.

"Máma je hrozně hodná a pracovitá. Život přizpůsobila rodině a tátovi. Když přemýšlím, jak vše zvládala, je něco nemožného, co dokázala. Starala se o dvě děti, pracovala na statku, vařila, dělala s námi domácí úkoly a chodila do zaměstnání,“ nešetřil slovy chvály na její adresu.

Snad bude paní Jágrová opět v pořádku a potíže se srdcem ji nebudou nijak omezovat.

Související články

Další články