Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Strach fanoušků o Angelinu Jolie: Udrží se vůbec na těch kostnatých nohou?

Strach fanoušků o Angelinu Jolie: Udrží se vůbec na těch kostnatých nohou?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 49 fotografií
Angelina Jolie nikdy nebyla žena krev a mlíko a vždy patřila mezi velmi štíhlé herečky. Jenomže poslední roky o ni mají všichni strach. Bývalá sexbomba ztrácí jedno kilo za druhým a ve společnosti se balí do dlouhých plandavých šatů. Jenomže nedávno ukázala, jak vypadá její postava doopravdy.

Hollywoodská hvězda se ukázala na autogramiádě v LA. Angelina na sobě měla volnější šaty nad kolena a boty na podpatku, které samozřejmě už tak vyzáblé nohy ještě opticky zeštíhlily.

Byl na ni smutný pohled a fanoušci se jistě obávali, jestli se vůbec jejich hvězda udrží na vratkých nohách připomínajících spíš hůlky. Angelina snad na těle nemá žádné svaly a o tuku ani nemluvě. Je extrémně štíhlá a nepomáhá ani to, že od oznámení rozvodu s Bradem Pittem uběhl rok.

Od té doby si Angelina Jolie prochází těžkým obdobím, které se podepsalo na jejím vzhledu. Několik měsíců byla zavřená ve svém sídle v Miami, kde se s dětmi ukrývala před novináři a mediálním humbukem. Brad Pitt mezitím přiznal závislost na alkoholu a topil se v depresích, protože nemohl být se svou láskou a dětmi.

Angelina se poprvé na veřejnosti ukázala až v rámci propagace filmu First They Killed My Father, který natočila. Poté se rozpovídala o tom, jak byl pro ni rozchod s manželem těžký, a o pokusech vrátit rodinné fungování do starých kolejí

Snad si Angelina konečně najde chvilku na sebe a dá se dohromady, protože se ztrácí před očima a všichni o ni mají opravdu strach!

Související články

Další články