Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Strach Evy Decastelo: Skončila na JIP, teď její život hlídá PŘÍSTROJ!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 36 fotografií
Strach o zdraví
Po alergické reakci na mák, z níž už se nemusela nikdy vzpamatovat, skončila Eva Decastelo (40) v rukou lékařů za pět minut dvanáct. Přečkala krušnou noc na JIP a ze záchvatu se dostala. Hříšná moderátorka a herečka se devět dní po děsivém zážitku dává dohromady. Ze strachu o zdraví si pořídila speciální přístroj, který hlídá její život.

Evě Decastelo (40) šlo před devíti dny o život. Nebýt včasného zásahu lékařů, kteří ji poslali rovnou na JIP, nemusel se alergický záchvat způsobený bramborovými lupínky obejít bez trvalých následků.

Herečka a moderátorka si je toho dobře vědoma, a proto teď má speciální přístroj, který jí zdraví pohlídá. "Nafasovala jsem pohotovostní adrenalinové pero. Takže už ho všude nosím s sebou, aby mi to získalo trochu času, kdyby se, nedejbože, něco podobného opakovalo," svěřila Decastelo deníku Blesk.

Ležák se ale se svými křivkami provokující Evy nestal. Už den po strastiplném zážitku se vrátila na divadelní prkna. A přestože potom skončila znovu na kapačkách, ani to jí nezabránilo na nějaký čas přestat hrát.

"Vím, že zdraví je přednější, ale komedianti hrajou i v nemoci a s horečkami, neruší se představení, když není alternace. Takže držím, ale hodně mezi tím odpočívám a jsem s dětmi. Ale jinak už funguju normálně," dodala Eva.

Související články

Další články