Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Strach a panika! První VIDEO z pláže, kde terorista popravil desítky bezbranných lidí

+ Další fotografie
Byl to obyčejný den, jako každý jiný. Plážová idylka v tuniském letovisku Sousse se však během několika málo minut proměnila v peklo! Ozbrojený mladík tam postřílel desítky lidí. Záchranářům se bezprostředně po útoku naskytl děsivý pohled, který je zaznamenán na videu.

Tohle nikdo nečekal. Stovky turistů si užívaly na pláži další z parných dnů, krátce po pátečním poledni ale z ničeho nic uslyšely podivné rány. Nejdřív si lidé mysleli, že jde o ohňostroj, nikoho by v první chvíli totiž nenapadlo, že jsou to výstřely.

„Přijel na lodi. Z pláže pak postupoval k hotelu,“ popsal útok ruský turista. Terorista střílel na všechno, co se hýbalo

Mladý terorista měl na sobě šortky a ničím se od ostatních turistů nelišil, proto si ho lidé zpočátku nevšímali. Jak píše iDnes, jeden z bezpečnostních pracovníků popsal, že útočník měl v ruce AK-47, zbraň ale schovával pod slunečníkem. Ten vzápětí odhodil a začal pálit do lidí.

Lidé začali křičet, panikařit a utíkat směrem do hotelu. Kdo se stihl schovat v hotelu, zabarikádoval se ve svém pokoji do příjezdu policie. Téměř čtyři desítky lidí bohužel takové štěstí neměly, terorista je chladnokrevně popravil, přibližně stejný počet lidí pak zranil.

Související články

Další články