Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Stovky švábů, jejich trus a špinavé ruce obsluhy: Tak vypadá asijské bistro na brněnském nádraží!

Bistro, kam chodí v noci stovky Brňanů, vypadalo takhle!
Zdroj: potravinynapranyri.cz
+ Dalších 10 fotografií
Po hlavním nádraží v Brně je rozeseto několik asijských bister, které konejší žaludky obyvatel moravské metropole především v nočních hodinách. Jedno z nich ale museli kvůli fatálnímu stavu inspektoři uzavřít. Po provozovně se pohybovali švábi, všude se nacházel jejich trus a na místě byly odhaleny mnohé další nedostatky!

Pokud jste v tomto bistru na nádraží v Brně v nedávné době něco jedli, asi si teď drátěnkou drhnete jazyk a mlátíte se do břicha. Potravinářská inspekce si totiž na provozovnu posvítila a její zjištění jsou šokující!

Inspektoři doslova uvádí, že se v rychlém občerstvení vyskytovali hmyzí škůdci, před nimiž zároveň nebylo nikterak zabezpečeno. Zaměstnanci, kteří pokrmy připravují, ani neměli zajištěn přístup k teplé vodě pro očistu rukou.

Dál se ochráncům zdraví nás všech nepozdávaly nečistoty na podlaze, poškození stěn a zejména riziko kontaminace potravin z důvodu nevyhovujících prostor.

Proto rozhodli o tom, že bistro uzavřou. Zákazníci si tam nemohli dojít pro smažený sýr v housce od 24. září, od pondělí by mělo být opět otevřeno.

Jen stěží si lze představit, že se tam někdo, kdo se má alespoň trošku rád, přijde znovu najíst. Snad budou inspektoři místo od nynějška kontrolovat pravidelně. Brno bylo před nedávnem znepokojeno i stavem jiného asijského bistra, které se nachází v samém srdci moravské metropole, na náměstí Svobody.

Související články

Další články