Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Stovky roušek a nic za to nechce: Dagmar Havlová šije dál a děkuje svým pomocníkům

+ Další 4 fotografie
solidarita
Už před týdnem se Dagmar Havlová (67) s dalšími pomocnicemi začala věnovat šití roušek. Herečka se rozhodla, že pomůže tam, kde je to nejvíc potřeba, a protože je ochranných pomůcek na obličej nedostatek, pustila se do toho s vervou. A nechce za to vůbec nic. Na Instagram přidala dvě dojemná videa.

Někdejší první dáma a herečka Dagmar Havlová se rozhodla už minulý týden i přes zranění ruky vyrábět roušky všude tam, kde jsou potřeba. Na svůj Instagram přidala dvě krátká videa, kde ukazuje, že s výrobou roušek stále nekončí. Řada pomocnic přidává ruku k dílu.

Šijeme a rozdáváme roušky, říká

"Jak vidíte, tak naše práce pokračuje, šijeme a rozdáváme roušky," začala ve videu Havlová. "To znamená, že je dáváme zadarmo, nikdy jsme žádnou neprodali a ani nehodláme prodat," podotkla herečka a poukázala tím na jedince, kteří chtějí na rouškách vydělat. Možná myslí Nelu Slovákovou

Stovky roušek tam, kde jsou potřeba

Kolik Dagmar rozdala roušek, prozradila krátce poté. "K dnešnímu dni jsme rozdali asi 550 roušek a ještě tady máme na stole přichystaných takových 350," spočítala herečka a pochlubila se hromadou materiálu, který rozešle na potřebná místa. V druhém videu se rozhodla všem poděkovat.

"Děkuji všem dobrovolníkům, všem šičkám, co se nám přihlásily na Instagramu, všem střihačkám, všem těm, co žehlí... Děkuji a buďte zdraví, noste roušky," poděkovala v druhém videu Havlová.

Související články

Další články