Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Stopař, který si zastavil sebevražedkyni, promluvil: „Oba nás zabiju,“ křičela a jela do zdi

Pavel Móro popsal, že mu šlo o život…
Zdroj: reprofoto TV Nova, Policie ČR
Pavel Móro se podruhé narodil. Nyní pro TV Nova pohovořil o tom, jak při autostopu nasedl k ženě, která se chtěla zabít. "Křičel jsem na ni, že vyskočím, ona mi řekla, že nás zabije oba dva," popisuje Móro okamžiky hrůzy.

Pavel Móro (58) ze Semilska už ví, že stopovat se nevyplácí. V pondělí ráno jsme vás informovali o případu, který v Česku nemá obdoby. Postaršímu muži ujel vlak, a protože se mu nechtělo čekat na další, rozhodl se, že si stopne nějaké auto. To se mu však krutě vymstilo – psali jsme ZDE.

Stopl si totiž řidičku (38), která měla o svém osudu již dopředu jasno. Byla rozhodnutá, že ve voze značky Peugeot spáchá sebevraždu. Móro netušil, ke komu do auta nasedá.

Když pan Pavel nastoupil do vozu, řidička okamžitě šlápla na plyn. „Už když jsem nastoupil, tak to bylo divné, jela moc rychle,“ popsal okamžiky hrůzy. První auto, které potkali, byl policejní vůz. Šílená žena ale strhla volant přímo proti policistům!

Naštěstí se auta ještě dokázala vyhnout. Ale žena dál zrychlovala. Až vozidlo sjelo ze silnice a narazilo do zdi rodinného domu. Tachometr v tu chvíli ukazoval zhruba 100 km v hodině.

„Strhl jsem jí řízení a dál si už nepamatuji nic,“ řekl reportérům Novy pan Pavel a dodal, že ženu nedokázal přesvědčit, aby zastavila. Ta mu prý jen řekla, že zabije oba dva.

Záchranáři ženu z vozidla vyprostili. Pan Pavel ležel vedle auta a byl v bezvědomí. To ještě vše vypadalo na běžnou nehodu. Jenže pak se panu Pavlovi vrátila paměť a on kriminalistům popsal, co ve vozidle zažil. Policisté nyní případ přehodnotili a nehodu vyšetřují jako vraždu ve stadiu pokusu.

Související články

Další články