Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Stokilová Táňa (45) nekompromisně zaklekla manžela, ten nátlak nevydržel

Stokilová Táňa (45) nekompromisně zaklekla manžela, ten nátlak nevydržel
Zdroj: Profimedia / Koláž eXtra.cz
KURIOZITA

Pětačtyřicetiletá Ruska Taťjana O. váží 102 kilogramů a dle deníku The Sun měla vahou svého těla udusit manžela Ajdara. Pár se pohádal, načež žena měla muže přitlačit hlavou dolů k matraci a sednout mu na krk. Je odsouzena za zabití z nedbalosti.

Ruským Novokuzněckem otřásl jen těžko uvěřitelný čin, o kterém informoval britský plátek The Sun. Pětačtyřicetiletá Taťjana O. dle všeho se svým manželem popíjela alkohol a následně se u toho velmi pohádali. Roztržka vyvrcholila tím, že žena využila své váhy 102 kilogramů a manžela přitlačila hlavou dolů k matraci, následně si mu sedla na krk a začala ho dusit. Zřejmě jí šlo o to, aby z manžela vymámila omluvu.

Strašlivému činu měla přihlížet dcera obou zúčastněných, která když viděla, co se mezi jejími rodiči děje, sebrala se a běžela hledat pomoc k sousedce. Ta ale hádku Taťjany a jejího partnera Ajdara brala za soukromou věc a nechtěla se do toho míchat.

Jenomže zatímco sousedka odmítala pomoc, Ajdar přestal dýchat. Taťjana začala panikařit a nahlas křičet, přičemž tentokrát už se do toho sousedka vložila a zavolala záchranku. Ale bylo pozdě, muž už nebyl mezi živými.

Případem se začala zabývat policie, která konstatovala, že důvodem úmrtí bylo skutečně udušení. Žena stanula před soudem, nebyla však obviněna z vraždy, nýbrž ze zabití z nedbalosti. Dostala 18 měsíců nápravných prací a měla by zaplatit v přepočtu okolo 59 tisíc korun za morální újmu. Již zmíněný britský deník však uvedl, že vyšetřovatelé kuriózního případu chtějí metrákovou Taťjanu obvinit z vraždy.

Další články

Nejnovější kauzy