Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Stojky už dělat nemůže: Berenika Kohoutová se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
očekávání
Jako by to bylo jen pár dní, co se herečka Berenika Kohoutová (28) pochlubila radostnou novinkou a potvrdila, že je těhotná. Ve skutečnosti už od té doby uběhlo několik týdnů a budoucí maminka se vzdala všeho, co bylo nedílnou součástí jejího života - stojek a vína. Její bříško se pořádně zakulatilo a miminko už má doma nachystanou první výbavu.

Herečka Berenika Kohoutová se v poslední době zakulacuje. Zatímco už se pomalu loučí s akcemi a práci lehce omezila, ve volném čase rozhodně nelení a miminku, které podle rodinné známé má být holčička, už nakupuje výbavičku. Na Instagramu se pochlubila nejen oblečky, ale i rostoucím těhotenským bříškem.

Při pohledu na maličké oblečení pro své děťátko se Berenika rozněžnila. „Je to prostě nejvíc ňuňu a kdo řiká, že ne, lže,“ připsala ke snímku, na kterém se jí pod červenými šaty krásně rýsuje bříško. I když spousta Bereničiných slavných kolegyň už porodila, herečka sama si ještě chvilku na miminko počká.

Spekulace o těhotenství Kohoutové se začaly rojit už v srpnu, když na Instagram přidala snímek v plavkách a odhalila maličké bříško. Zpěvačka si na postavě vždy dávala záležet a těhotenské bříško od špíčků je snadno k poznání, proto když poté pravda vyšla najevo v Show Jana Krause, nikdo se už moc nedivil. Od té doby čas uběhl jako voda a Berenika už se může těšit, že za dalších pár měsíců přivede na svět své prvorozené dítě.

Mohlo by vás zajímat

Další články