Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Stojí vám kvůli koronaviru auto v garáži? Využijte situaci a ušetřete na autopojištění!

Stojí vám kvůli koronaviru auto v garáži? Využijte situaci a ušetřete na autopojištění!
Zdroj: online.allianz.cz
Autopojištění
Vlastníte automobil, který vám kvůli aktuální situaci stojí v garáži, na parkovišti před domem, nebo jej prostě jen využíváte méně, než je běžné? A věděli jste, že díky menšímu nájezdu kilometrů lze ušetřit nejen na palivu, ale také na pojištění auta?

Elektřinu, plyn nebo vodu platíte podle vaší skutečné spotřeby, tak proč by to tak nemohlo být i u pojištění vašeho auta?

Nyní, kdy velká část obyvatel přišla o příjmy, je každá ušetřená koruna dobrá. A dobrou zprávou pro řidiče je, že lze ušetřit i na pojištění auta. Za běžných podmínek je v České republice až 2 000 000 řidičů osobních aut, kteří ročně najezdí méně než 10 000 km. Tito řidiči však musí platit stejnou částku jako ti, kteří najezdí kilometrů mnohonásobně více a spadají tedy do rizikovější skupiny. Systém pojištění je v tomto případě nespravedlivý, vždyť i elektřinu, plyn a vodu platíte podle vaší skutečné spotřeby.

Už v roce 2017 se na trhu objevil produkt určený pro řidiče s menším nájezdem kilometrů, který byl odvážným a inovativním krokem na poli autopojištění. Jeho princip je postaven na tom, že čím méně jezdíte, tím méně platíte – cena je tedy spravedlivě určena podle vašich najetých kilometrů.

Jak velká je tedy sleva a kolik můžete za pojištění auta ušetřit?

Podívejte se následující tabulku, ze které plyne, že nejvíc ušetří řidiči, kteří najezdí do

5 000 km ročně. Nejméně pak ti s nájezdem do 15 000 km, kterým doporučujeme volit raději jiný a výhodnější produkt. Pokud se ale vlezete do 12 500 km, máte vyhráno!

Proč platit za auto jednou ročně větší částku, když to lze i měsíčně?!

Dokážete si představit, že byste výše zmiňované energie za bydlení platili například jednou ročně? Myslíme, že by se vám slušně provětrala peněženka. Měsíční platby jsou vždy pohodlnější, tak proč by pojišťovny měli chtít peníze na celý rok nebo půlrok dopředu? Produkt Jezdím málo, platím málo jde cestou, že když revoluce, tak ve všem… a měsíční platby považuje za zcela normální! Navíc pokud zvolíte měsíční platbu pomocí inkasa nebo SIPO, ušetříte dalších 10 % ceny!

Chcete začít šetřit na pojištění auta i vy?

Pokud chcete začít šetřit na pojištění auta, měli byste si ihned spočítat úsporu

A jestli vás zajímají další informace, podívejte se na web, kde najdete nejčastěji kladené dotazy i další informace o produktu Jezdím málo, platím málo – stačí kliknout sem

Související články

Další články