Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Stmívání se vrátí. Bohužel. Bude to i s mizernými herci Kristen Stewart a Robertem?

Zdroj: Profimedia.cz

Je smutné, že i přes tisícovky jiných, dosud nerealizovaných námětů se musí pořád vracet k franšízám, které si svůj pobyt na výsluní už odbyly. Dokonce i v případech, kdy o to zrovna dvakrát nikdo nestojí.

Jako třeba filmová série podle knižní řady Stmívání Studio Lionsgate nás aktuálně straší, že by chtělo v příštím roce stvořit rovnou pět krátkých filmů inspirovaných upíří látkou. Dobrou zprávou je, že by se tak už nemělo stát prostřednictvím velkého plátna, ale pouze coby stream na Facebooku.

Zcela jistě by to taky nebylo s bývalou hereckou dvojicí, takže už žádné pohledy na mrtvolně bledého Roberta Pattinsona nebo prkenné hraní Kristen Stewart

Posledně jmenovaná by se projektu pojmenovaného The Storytellers - New Creative Voices Of The Twilight Saga měla přesto zúčastnit, a to coby mentorka v pozadí. Twilight sága je totiž strašně obsáhlý a komplikovaný příběh a potřebuje řadu odborných konzultantů.

Společně s autorkou předlohy Stephenií Meyer nebo například Kate Winslet vybere čtyřiadvacetiletá herečka pětici ženských tvůrkyň, které všechny krátké snímky zrežírují.

Ale třeba jsme jenom zbytečně kritičtí - co říkáte na návrat Twilight ságy vy?

Související články

Další články