Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Stíny v mlze: Nová kriminálka zaujala diváky scénou s houslemi

Stíny v mlze: Nová kriminálka vyvolala u diváků zájem
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další fotografie
seriál

Nový seriál České televize pokračoval v pondělí večer již svým devátým dílem. Dvanáctidílná kriminálka, která se natáčela v Ostravě se tak pomalu chýlí k závěru. Získala si už za tu dobu přízeň televizních diváků?

Dvanáctidílná série České televize Stíny v mlze v pondělí večer pokračovala v rozplétání kriminálních případů. Seriál odehrávající v Ostravě a jejím okolí tak opět na televizní obrazovky přivedl kriminalistku Magdu Malou v podání Petry Špalkové a jejího parťáka Martina Černého ztvárněného Jiřím Vyorálkem. Kromě komplikovaných případů, řeší oba dva rovněž své složité osobní životy.

Rozzuřená Magda ničící housle nadchla diváky

Podle diváckých reakcí se zdá, že si seriál, který se pomalu dostává do závěrečné fáze dokázal najít věrné diváky. "Petro Špalková fandím Vám, ten Hanuš to je darebák," poslal jasný vzkaz divák Petr. " Tento seriál mě baví," píše Jarda. "Magda a housle. Pak že je ta ženská bez emocí," libuje si s narážkou na scénu kdy kriminalistka Magda rozbije hudební nástroj divačka Marcela, s níž souhlasí i Pavla: "Scéna s houslemi byla skvělá," píše.

Na některé diváky je však seriál napínavý až příliš: "Je to čím dál horší na nervy. Minulý díl už byl na hraně. Už nekoukám. Počkám až to skončí, a až budu vědět jak to dopadne s tou jeji dcerou a s ní tak si to možná pustím na ivysilani," píše Hanka.


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy